• NPRCz 2.0

• Nowości książkowe w bibliotece

zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju

Czytelnictwa 2.0

Zobacz co nowego mamy dla Ciebie!

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0Logo programu

W bieżącym roku nasza szkoła została zakwalifikowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do grupy szkół, które otrzymały dotację i przystąpiły do realizacji rządowego projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021-2025 – Priorytet 3.

Szkoła otrzymała 15000 zł (z Ministerstwa 12000 oraz 3000 zł jako wkład organu prowadzącego szkołę).

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na zakup książek, nowych elementów wyposażenia biblioteki oraz realizację działań promujących czytelnictwo.
          Priorytetem projektu jest wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych pozostających w sferze zainteresowań uczniów, w związku z czym prosimy uczniów o podawanie propozycji zakupu książek, które według nich powinny znaleźć się na regałach naszej biblioteki.

daj zdjęcia