• NASZE SUKCESY

        • ROK SZKOLNY 2021/2022

          Natalia Ciepły, została laureatką „II Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jan Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i artystycznych w kraju oraz szkół polskich za granicą”. Zajęła I miejsce   w kategorii „Historyk Altus”

          Agnieszka Kokoszka- III miejsce w kategorii strzelanie w zawodach wojewódzkich w  45 Zawodach Sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2022"

          V  w zawodach wojewódzkich w  45 Zawodach Sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2022" w klasyfikacji zespołowej- dziewczęta

          V  w zawodach wojewódzkich w  45 Zawodach Sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2022" w klasyfikacji zespołowej- chłopcy

          Zgoda na utworzenie Oddziału Przygotowania Wojskowego 

          SREBRNA ODZNAKA ROTMISTRZA W II TURNIEJU SZKÓŁ IMIENIA ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO

          I miejsce dziewcząt i chłopców w etapie rejonowym zawodów sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2022"

          Dawid Tubacki- decyzją komisji konkursowej został wybrany na radnego Młodzieżowej Rady Muzeum Dom Rodziny Pileckich a następnie został przewodniczącym Rady

          Agnieszka Broncel- I miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów

          ROK SZKOLNY 2020/2021

          SREBRNA ODZNAKA ROTMISTRZA W I TURNIEJU SZKÓŁ IMIENIA ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO

          VII miejsce w Ogólnopolskich zawodach "O Srebrne Muszkiety"

          Awans do 1/8 finału w I edycji konkursu Ekstraklasa

           ROK SZKOLNY 2020/2021

          Awans do Centralnego Zlotu Klas Mundurowych

          ROK SZKOLNY 2018/2019

          I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2019
          V miejsce w eliminacjach wojewódzkich do v centralnego zlotu klas mundurowych
          II miejsce CHŁOPCÓW w zawodach wojewódzkich „Sprawni jak żołnierze 2019
          - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KATOWIC SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
          - DANIEL WRÓBEL- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
          - JAKUB MAŁEK- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KATOWICE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
          - NICOLE MARMOL-II MIEJSCE W MISTZROSTWACH KATOWIC SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
          - PATRYCJA JONIENC- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KATOWIC SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
          - KINGA JAROSZ- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KATOWIC SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
          - NICOLE TŁOCZEK- II MIEJSCE W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH EUROPY KONG SAO W SZTUKACH WALKI
          - NICOLE TŁOCZEK- III MIEJSCE W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH EUROPY KONG SAO W SZTUKACH WALKI
          - IGOR WIŚNIEWSKI- III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY W BOLONII

           

          ROK SZKOLNY 2017/2018

          ›NAGRODA „IKARA”
          ›I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2018”
          ›II miejsce dziewcząt w zawodach wojewódzkich „Sprawni jak żołnierze 2018”
          ›Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu:

          - XV LO styl dowolny 2 miejsce,

          -Daniel Wróbel 2 miejsce,
          -Patrycjusz Majchrewicz 2 miejsce
          -Jakub Tomecki 2 miejsce,
          -Kamil Łukosz 3 miejsce,
          -Julia Kiryłowicz 3 miejsce,
          -Natalia Kałuża 3 miejsce,
          -Patryk Jawor 3 miejsce,
          -Emilia Goły 3 miejsce.
          ›Dominik Mydłowski 2 miejsce w II Zawodach Strzeleckich o Puchar Grupy Rekonstrukcyjnej „Grad
          ›Laura Śmieja, Aneta Dąbrowska, Natalia Kałuża, Aleksandra Szpałek, Weronika Makola- VI miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym

           

          ROK SZKOLNY 2016/2017

           

          ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

          I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2017"

          I miejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF: Majchrewicz Patrycja, Żydek Magdalena, Jacek Bartłomiej, Guzy Szymon, Jakubczyk Dawid, 

          Patrycja Majchrewicz- I miejsce indywidualnie w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

          Dawid Jakubczyk- II miejsce indywidualnie w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

          IImiejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF: Kuźnik mDominika, Kawecka Daria, Wocko Alan, Majchrewicz Patrycjusz, Paluch Przemysław

          II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Katowice / Żydek Magdalena, Ludziarczyk Karolina, Margasiński Jacek/

          Mistrzostwa Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu indywidualnie:

          -Alex Ocieczek- 2 miejsce,

          -Patrycjusz Majchrewicz- 3 miejsce

          -Daniel Wróbel- 3 miejsce

          -Magdalena Żydek- 2 miejsce

          -Bartłomiej Jacek- 2 miejsce

          -Jakub Tomecki- 2 miejsce

          - Patrycja Majchrewicz- 3 miejsce

          - Karolina Komendera- 2 miejsce

          •III miejsce zespołowo w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu

          •II miejsce dziewcząt w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych

          •Mistrzynie Katowic w sztafetowych biegach przełajowych: Kamila Nowak, Julia Kiryłowicz, Patrycja Majchrewicz, Dominika Kuźnik, Magdalena Szymecka, Wera Mamzerowska

          IV miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych

          •Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce.
          I miejsce w biegu na 800 m -Kamila Nowak
          II miejsce w skoku w dal - Szymon Guzy
          III miejsce Kamil Dziuk
          III miejsce w sztafecie 4 x100 dziewcząt - Kamila Nowak, Karina Maciaszek, Paulina Maciaszek Karina Maciaszek,Mamzerowska Weronika 
          III miejsce w sztafecie4 x 100 chłopcy – Dawid Jakubczyk, Dawid Zborowski, Mateusz Bajura, Szymon Guzy

          ROK SZKOLNY 2015/2016

          II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2016"

          Wicemistrzostwo Katowic w zawodach w piłce ręcznej chłopców o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          II miejsce druzynowo w zawodach o PucharPrezydenta Miasta Katowice /Rosiński Łukasz, Bartłomiej Jacek, Chudziak Bartosz/

          III miejsce drużynowo w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice /Gajda Mateusz, Margasiński Jacek, Mrowiec Oliwia/

          Rosiński Łukasz- I miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Jacek Bartłomiej- II miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Kuźnik Dominika- III miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Jacek Bartłomiej- II miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Komendera Karolina- III miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          MAjchrewicz Patrycja- III miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Ocieczek Alex- II miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          II miejsce zespołowo w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych stylem zmiennym

          II miejsce zespołowo  w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          II miejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

          I miejsce chłopców, IV miejsce dziewcząt w Minimistrzostwach Europy w piłce ręcznej

          III miejsce Patrycja Majchrewicz w konkursie miejskim wiedzy obywatelskiej

          I miejsce Kamil Dziuk bieg na 400m w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych

          II miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          III miejsce dziewcząt w lekkoatletyce /konkurencja: 4x100m/  w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Daniel Szewczul, Marlena Szymecka V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Obronnym w Bydgoszczy

           

          ROK SZKOLNY 2014/2015

          Wojewódzki Konkurs Literacko-Historyczny 1 miejsce Martyna Noras

          Międzyszkolny Konkurs " Wspólne dzieje Ślązaków i Lwowiaków " 1 miejsce Patrycja Majchrweicz 

          Miejski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej - Lex Civis 3 miejsce Paulina Zgodzińska

          Dominik Malec, Konrad Kowalski, Fabian Brewczyński, Bartłomiej Jacek - 3 miejsce w I Mistrzostwach Pierwszej Pomocy o Puchar Komendanta Hufca ZHP Katowice

          Sebastian Cebula, Martyna Kajzer - I miejsca w Torze Sprawnościowym dla Szkół Mundurowych o Puchar Rektora AWF Katowice.

          Przemysław Paluch, Robert Kaizik, Bartosz Hudziak, Dawid Jakubczyk - 1 miejsce w zawodach rejonowych "Sprawni jak żołnierze"

          Martyna Kajzer, Patrycja Kapuczyńska, Madgalena Żydek, Karina Maciaszek - 1 miejsce w zawodach rejonowych "Sprawni jak żołnierze"

          Martyna Kajzer, Madgalena Żydek, Karina Maciaszek - 3 miejsce w zawodach wojewódzkich "Sprawni jak żołnierze"

          Madgalena Żydek, Patrycja Majchrewicz, Dawid Jakubczyk, Bartosz Chudziak - 3 miejsce w konkurencji pierwsza pomoc w Turnieju Klas Policyjnych w Pile.

          I miejsce w piłce ręcznej Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn Klas Mundurowych. Grali: Michał Misielak (kapitan), Mariusz Sadowski, Radosław Kosiński, Dawid Ptak, Jakub Boryca, Szymon Miedzianowski (bramkarz), Radosław Borkowski, Kamil Ambrozik, Przemysław Paluch. Dowodził Trener Wiktor Rotkiel.

          Mistrzostwa o puchar dziekana AWF: W rywalizacji na obiektach AWF Katowice wzięło udział 25 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Sebastian Cebula, Sebastian Pomierski, Dawid Jakubczyk, Martyna Kajzer, Patrycja Kapuczyńska zdobyła drużynowo 2, przegrywając tylko z reprezentacją z Lędzin. Sebastian Cebula został zwycięzcą klasyfikacji indywidualnej.

          I miejsce zespołowo w zawodach strzeleckich o puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Bartosz Chudziak I miejsce, Sebastian Cebula III miejsce w zawodach strzeleckich o puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Agnieszka Gawłowska  V miejsce na  Mistrzostwach Śląska w rzucie dyskiem,

          Kamila Nowak  I miejsce na Mistrzostwach Śląska w biegu z przeszkodami na 2 km, I miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce w biegu na 400 metrów,

          Magdalena Żydek i Patrycja Majchrewicz  na mistrzostwach Polski organizowanych przez Komendę Policji w Pile XIII miejsce  Klasa Policyjna Roku,

          Alex Ocieczek  II miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem zmiennym,

          Bartłomiej Jacek ! w II miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem motylkowym,

          Patrycja Majchrewicz Ip III miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem zmiennym,

          Magdalena Żydek I p III miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem motylkowym,

          Sztafeta stylem zmiennym na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych - II miejsce w kategorii chłopców / Filip Węgierek,  Bartosz Chudziak, Bartłomiej Jacek i Alex Ocieczek/,

          Sztafeta stylem zmiennym na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych- II miejsce w kategorii dziewcząt /Anna Kuczyk, Patrycja Majchrewicz, Magdalena Żydek i Sonia Kowalczyk/

          Podczas Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych nasi uczniowie przeszli do finału rozgrywek w piłce nożnej, w piłce ręcznej, siatkowej oraz koszykowej, zarówno w kategorii dziewcząt jak  i chłopców. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach

          II miejsce w piłce nożnej podczas „Turnieju Barbórkowego”

          I miejsce w piłce siatkowej podczas „Turnieju Barbórkowego”

          Jakub Sokół podczas Otwartego Pucharu Świata w kong sao zdobył   I miejsce w kata, I miejsce w kata z bronią, II miejsce w kategorii mix cumite, II miejsce w kategorii semi- contact

          medal dla szkoły za zasługi dla LOK za owocną współprace i pomoc w realizacji zadań statutowych

          udział w Centralnym Zlocie klas mundurowych w Żaganiu

          I miejsce w marszobiegu dziewcząt podczas Ogólnopolskich Mistrzostwach Sportowo- Obronnych klas o profilu wojskowym COMMANDO 2014 w Bolesławcu

          Kamila Nowak- I miejsce w biegu na 800metrów podczas Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych

           

           ROK SZKOLNY 2013/2014

          I miejsce chłopców w piłce nożnej  w ramach akcji "Razem bezpieczniej"

          Jakub Sokół- I miejsce w I Otwartym Turnieju Ligii Strzeleckiej o Puchar Komendanta WKU

          Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożne dziewcząt

          Oliwia Maciukiewicz- król strzelców podczas Mistrzostw Katowic w piłce nożnej dziewcząt

          Artur Stroński - Tarcza Zjazdowa II Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół im. rtm. W. Pileckiego

          Reprezentacja w składzie: Martyna Kajzer, Bartosz Chudziak, Sebastian Pomierski, Kuba Sokół zdobyła  II miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych w Pile

          Patryk Wilk- I miejsce w kategorii NAJLEPSZY DOWÓDCA podczas III Wojewódzkiego Turnieju Musztry dla szkół z klasami mundurowymi

          Drużyna chłopców zajęła I miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach akcji "Razem bezpieczniej"  oraz "FAIR PLAY"

          Drużynaa dziewcząt zdobyła II miejsce w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych   i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Szczytnie

          Drużyna chłopców zdobyła II miejsce w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych  i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach

          Drużyna chłopców zdobyła I miejsce w V Wojewódzkim Turnieju piłki ręcznej chłopców szkół mundurowych

          II miejsce dziewcząt w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Szczytnie

          II miejsce chłopców w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach

          I miejsce w Wojewódzkim Turnieju piłki ręcznej chłopców

          II miejsce w turnieju strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowic

          I miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej

          II miejsce chłopców, V miejsce dziewcząt w III Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Obronnych dla klas o profilu mundurowym

          VII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach LOK

          wyróżnienie w konkursie plastycznym 'Mur-dzieli, czy łączy"

          I miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Barbórkowym

          I miejsce w pile nożnej w Turnieju Barbórkowym

          II miejsce drużynowo w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

          II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Sebastian Cebula-II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

          Robert Ratajczak- III miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

          Martyna Chmura, Eryk Kunicki- finaliści projektu "Katowice sercem tradycji"- uczniowie nagrali utwory w swoim wykonaniu na profesjonalnej płycie

          Zofia Leskiv- udział w ogólnopolskim etapie konkursu "Polska w NATO"

           

          ROK SZKOLNY 2012/2013

          Zofia Leskiv- I miejsce w wojewódzkim konkursie "Polska w NATO"

          II miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji test sprawnościowy w kategorii chłopców

          III miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji test sprawnościowy w kategorii dziewcząt

          V miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji strzelanie

          VI miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji strzelanie

          VI miejsce w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Polski LOK w kategorii dziewcząt

          V miejsce w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Polski LOK w kategorii chłopców

          X miejsce w finale centralnym XXXVI zawodów "Sprawni jak żołnierze 2013" w kategorii dziewcząt

          X miejsce w finale centralnym XXXVI zawodów "Sprawni jak żołnierze 2013" w kategorii chłopców

          I miejsce w wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii chłopców

          I miejsce w wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii dziewcząt

          I miejsce w rejonowych zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii chłopców

          I miejsce w rejonowych zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii dziewcząt

          I miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju "Klasa Policyjna Roku 2013"

          V miejsce w pojedynku strzeleckim w Otwartych Mistrzostwach LOK w Krosie Strzeleckim

          II miejsce w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych w kategorii chłopców

          I miejsce w strzelaniu w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych

          I miejsce w piłce nożnej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          III miejsce w Mistrzostwach o Puchar Ministra Obrony Narodowej

          I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

          I miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Barbórkowym

          II miejsce w piłce nożnej w Turnieju Barbórkowym

          Cyprian Wdowczyk- III miejsce w konkursie "Mistrz Wiedzy Samorządowej"

          Marta Płaszczewska- wyróżnienie w konkursie "Solidarność na Górnym Śląsku"

          Martyna Chmura, Patrycja Skrzypczyk- wyróżnienie w XII Kameralnym Festiwalu Piosenki

          II miejsce chłopców, VII miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Polski Szkół Mundurowych

          III miejsce dziewczat na Międzynarodowych Mistrzostwach LOK

          Sebastian Cebula- I miejsce w zawodach pływackich w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Winicjusz Nowak- VII miejsce w wojewódzkim etapie konkursu "Energia kontrolowana"

          V miejsce w biegu przełajowym im. sierż. Załogi

          IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          awans dziewczat do 1/2 finału w piłce ręcznej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          awans dziewcząt do 1/2 finału w koszykówce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          awans chłopców do 1/2 finału w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          Martyna Chmura- finalistka I Regionalnego Konkursu Wokalnego Walentynkowego

          Sebastian Cebula - I miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          I miejsce w rejonowch Zawodach Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Dyplomy dla najlepszych zawodniczek zawodów: Izabela Niedźwiecka dla najlepszej bramkarki, Angelika Wójcik i Sandra Suchocka dla najlepszej rozgrywającej.

          I i II miejsce drużynowo w Turnieju Strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Strychowski Marcin- I miejsce indywidualnie w Turnieju Strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

          Bachir Tomasz- I miejsce w Turnieju Strzeleckim o Puchar Dyrektora LOK

          I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

           

          ROK SZKOLNY 2011/2012

          III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym. Podczas zawodów nasze dziewczęta zdobyły też II miejsce  w teście sprawnościowym oraz III miejsce w biegu

          I, II, III miejsce w Mistrzostwach Europy w Wieloboju Wojskowo-Sportowym

          II miejsce dla drużyny dziewcząt w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych dla klas wojskowych

          I miejsce dziewczat w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

          I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w eliminacjach do 1/2 finału

          I miejsce chłopców w piłce siatkowej w eliminacjach do 1/2 finału

          Magdalena Strzałkowska- II miejsce w Turnieju Tenisa Sportowego GRAND PRIX

          Izabela Lis- II miejsce w biegach przełajowych sierżnta Załogi

          Klaudia Hofmann- II miejsce w konkursie "Willowa abstanowka czyli Witkacy w Katowicach"

          Justyna Czachorowska-V miejsce w turnieju o tytuł Mistrza Wiedzy Samorządowej

          II miejsce w konkurencji piłka nożna w Turnieju Barbórkowym

          I miejsce w konkurencji piłka siatkowa w Turnieju Barbórkowym

          II   miejsce   w    XXXV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012”   w kategorii dziewcząt

          III   miejsce   w    XXXV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii chłopców

          I miejsce w XXXV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii dziewcząt

          I miejsce w XXXV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii chłopców

           I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjazlnych w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

          II miejsce a dziewcząt i  III miejsce chłopców  w 51 Zawodach Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2012"

          III miejsce Martyny Chmury w grupie młodszej 12-16 lat XI Kameralnego Festiwalu Piosenki w Katowicach

           II miejsce drużyny dziewcząt w III olimpiadzie sprawności fizycznej szkół policyjnych i mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Bytomia

          Sebastian Cebula zajął I miejsce na 100m stylem zmiennym, Piotr Rzyman II m iejsce stylem motylkowym w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. W sztafecie 4x50m stylem zmiennym nasi chłopcy zajeli III miejsce

          Reprezentacja  dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

          Klaudia Hofman zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie „Polska w NATO”

          I miejsce i puchar Prezydenta drużynowo w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

          I miejsce indywidualnie Sebastian Cebula  w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

          III miejsce Martyny Chmury w XI konkursie Piosenki Kameralnej

          V miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

           

          ROK SZKOLNY 2010/2011

          Ogólnopolskie

          II miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji test sprawnościowy

          I miejsce w II Olimpiadzie Sprawności Fizycznej Szkół Policyjnych I Mundurowych

          IV miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji marszobieg

          V miejsce chłopców w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w klasyfikacji zespołowej

          VI miejsce chłopców w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w konkurencji marszobieg

          III miejsce w konkursie pieśni patriotycznej organizowanym w ramach otwartych Mistrzostw Ligii Obrony Kraju

          III miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w konkurencji strzelanie

          III miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w klasyfikacji generalnej

          Dominika Makara- III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

          Piotr Kucharski, Mateusz Banyś- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

          V miejsce drużynowo w Międzynarodowych Mistrzostwach LOK

          V miejsce w Mistrzostwach Polski LOK Tarnobrzeg 2010

          III miejsce dziewcząt w pojedynku strzeleckim na Mistrzostwach Polski LOK

           ,,Jesienny Ogród Sztuk”   Joanna Łośniewska  - I miejsce, Anna Dejas – wyróżnienie

          Iza Lis w kategorii dziewcząt i Tomasz Róża w kategorii chłopców  II miejsce w Mistrzostwach Polski we wspinaczce sportowej 

          Wojewódzkie

          I miejsce w Wojewódzkim Konkursie LOK „Żołnierze Polscy w Misjach i Operacjach Pokojowych- Monika Kępska

          I miejsce w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas Policyjnych i Mundurowych

          I   miejsce   w    XXXIV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011”   w kategorii dziewcząt

          IV   miejsce   w    XXXIV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii chłopców

          III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej Dziewcząt

           

          Powiatowe

          I miejsce w XXXIV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii dziewcząt

          I miejsce w XXXIV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii chłopców

          Marlena Gielata- I miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

          Agnieszka Załuska- III miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

          mgr Agnieszka Solik-  III miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

          IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

          I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych

          III miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych

          III miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce plażowej

          I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej

          I miejsce chłopców w piłce nożnej

          III miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Katowic

          I miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Katowic

          Magdalena Strzałkowska  Grand Prix MOSiR w Tenisie Stołowym- I miejsce

          Ćwierćfinał dziewcząt  w Mistrzostwach Katowic w piłce koszykowej

          Półfinał chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce nożnej

          Półfinał chłopców i ćwierćfinał chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce siatkowej

          Półfinał chłopców i dziewcząt  w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej

          II miejsce w Mikołajkowym Konkursie Języka Niemieckiego w Chorzowie

          III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej Dziewcząt 

          III miejsce w Mistrzostwach Katowic w koszykówce dziewcząt

          II miejsce w Mistrzostwach Katowic w tenisie stołowym dziewcząt  

          I miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej 

          III miejsce w drużynowych "Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa ZDZ w Katowicach" 

          IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Katowic w pływaniu

          IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w pływaniu

          IV miejsce w XLX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2011”

          II miejsce w rywalizacji sportowej na terenie miasta Katowice szkół ponadgimnazjalnych

          Dominika Makara- VII miejsce w ESKULAPIADZIE

            

           

          ROK SZKOLNY 2009/2010

           

          Ogólnopolskie

          I miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji strzelanie

          I miejsce w Mistrzostwach Polski w „Crossie strzeleckim”

          Adrian Nowicki- I miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

           

          II miejsce w I Olimpiadzie Sprawności Fizycznej Szkół Policyjnych I Mundurowych

          II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji marszobieg

          II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji strzelanie

          II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

          Magda Madej- II miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

           

          III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

          III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji OSF

          Agata Stopa- III miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

          Dominika Makara- III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

           

          Karolina Jankowska- VI miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

          Filip Mikołajczak- I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

          X miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

          X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Scrabla

          Monika Kępska- XIII miejsce w konkursie „Polskie Misje Pokojowe”

          Wojewódzkie

          I   miejsce   w    XXXIII    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii dziewcząt

          I    miejsce   w    biegu    na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w kategorii dziewcząt

          Marlena Gielata- I miejsce w biegu na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji

          Patrycja Holecka- I miejsce w biegu na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji

          Marlena Gielata- II miejsce indywidualnie w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

          II   miejsce   w    I    Wojewódzkim   Turnieju Koszykówki  Dziewcząt Szkół Policyjnych i Mundurowych o Puchar Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

          II miejsce w zawodach „Test na policjanta” w kategorii chłopców

          II miejsce w zawodach „Test na policjanta” w kategorii dziewcząt

          Anna Kowalska- II miejsce w strzelaniu z karabinka pneumatycznego o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej

          III   miejsce   w   biegu   na   przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w kategorii chłopców

          III   miejsce   w   XXXIII  Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii chłopców

          II i IV miejsce w wojewódzkim etapie konkursu „Żołnierskie Szlaki Polaków”

          IV miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Juniorów

          VI miejsce w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

          Kamila Maślanka- wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Aktorskiej

          Udział dwóch uczniów w etapie wojewódzkim Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

          Powiatowe

          Elżbieta Lizoń- I miejsce w konkursie „Śląsk Moja Mała Ojczyzna”

          I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu chłopców

          I miejsce w XXXIII Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii dziewcząt

          I miejsce w XXXIII Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii chłopców

          I miejsce w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

          Sebastian Korus- I miejsce 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

          Sebastian Karczewski- I miejsce 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

          Jakub Gronowski- I miejsce 100m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

          Sebastian Korus, Jakub Gronowski, Patryk Hajman, Sebastian Karczewski- I miejsce 4x50m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

          II miejsce w II edycji konkursu wiedzy „Międzynarodowe Prawo Humanitarne- Misje Pokojowe WP”

          II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Fortyfikacje na Śląsku 1939”

          III miejsce w rywalizacji sportowej na terenie miasta Katowice Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2009/2010

          III miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt

          Aleksandra Wodyk- III miejsce 100m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

          Paweł Siwnicki- IX miejsce w ESKULAPIADZIE

           

    • Kontakty

      • XV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego w Katowicach
      • sekretariat@15lo.katowice.pl
      • 32 204 65 98 32 204 65 97
      • ul. Obroki 87 40-833 Katowice Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych