• Konkursy

JESIENNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny pt :

" Zaczytana jesień"

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęć
          (maks. 3 różne), których tematem jest  jesień oraz jakiś motyw dotyczący książki i czytania.

Przedmiotem oceny będzie zgodność fotografii z hasłem konkursu  , pomysłowość, oryginalność ujęcia tematu oraz estetyka pracy.

Zdjęcia w formacie 15x21cm w postaci wydruków oraz plików cyfrowych należy dostarczyć do biblioteki szkolnej.

Prace należy dostarczyć do 30 listopada 2023.

JESIENNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny
          pod  hasłem:

" Jesień w obiektywie"

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęć
          (maks. 3 różne) prezentujących wspaniałe barwy jesieni.

Fotografie konkursowe powinny przedstawiać jesienne motywy w indywidualnym, oryginalnym ujęciu.

Termin ostateczny przekazania prac: 2.12.2021 r.
          Foto. Magdaleny Rotko; praca nagrodzona w poprzedniej edycji konkursu fotograficznego.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

promujący czytelnictwo

Październik -
                       Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem

" Jesień z książką - wyobraź sobie".

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęć
          (maks. 3 różne) prezentujących wspaniałe barwy jesieni.

Zdjęcia w formacie 15x21cm należy dostarczyć do biblioteki szkolnej oraz przesłać w postaci plików cyfrowych
          na adres: xvlobibliotekapilecki@gmail.com .
          Nadsyłane fotografie powinny zawierać motyw jesieni oraz książki
          w dowolnym, twórczym ujęciu uczestnika.

Termin przekazania prac: 2.12.2019 r.

KONKURS WIOSENNY

Każdy zna twórczość Stephena Kinga - autora kilkudziesięciu książek (ich nakład dawno przekroczył 350 mln egzemplarzy), na podstawie których nakręcono dziesiątki filmów.
          W naszej bibliotece posiadamy 9 tytułów tego superpopularnego autora.

Tematem konkursu jest znalezienie jak największej ilości tytułów książek Kinga ukrytych w tekście piosenki rapera Toczka x Białego.
          Nagrody są przewidziane https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ff6/2/16/1f609.png ;)
          Odpowiedź wyślij na adres xvlobibliotekapilecki@gmail.com lub w formie pisemnej zostaw po prostu w bibliotece.

Czas zakończenia konkursu - 09.05.2018

Biblioteka XV LO im. rtm. Witolda Pileckiego przypomina o udziale Naszej szkoły w akcji CZYTAJ PL.
          A zatem pobieraj darmową aplikację Woblink.com, skanuj kod dostępu, czytaj i polecaj książki innym. Weź także udział w ciekawym konkursie. Koniecznie dowiedz się więcej i wystartuj.

OPOWIEDZ O KSIĄŻCE W 60 SEKUND I WYGRAJ SMARTFON DLA SIEBIE I CZYTNIK DLA SZKOŁY!

Lubisz czytać i masz głowę pełną pomysłów?

Ten konkurs jest dla Ciebie. Zobacz co zrobić, aby wziąć w nim udział:

1. Przeczytaj jedną z książek z akcji Czytaj PL
          2. NAGRAJ FILM (max 60 sek), w którym opowiesz o przeczytanej książce tak, aby inni też chcieli ją przeczytać.
          3. OPUBLIKUJ FILM na swoim Instagramie i oznacz go hashtagami #czytajpl i #ksiazkaw60sek

Więcej na stronie http://60sekund.czytajpl.pl/