• Wręczenie tablic- spotkanie z Panem Prezydentem

• Bezpieczny powrót

• Nabór- szkolenie

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty dostarczają kandydaci do szkół. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00,  będzie trwać maksymalnie 90 minut.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Adres strony rozprowadzającej:

Adres grafiki z zaproszeniem: (grafika poniżej)

Marzena Dec

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń.

• Szkolny Telefon Zaufania

Drodzy Rodzice I Uczniowie

Z powodu sytuacji związanej z pojawieniem się epidemii koronawirusa i braku możliwości osobistego kontaktu szkoła uruchamia tymczasowy telefon zaufania, by zaoferować Państwu i Uczniom inną możliwość współpracy. Pedagog szkolny pod numerem 604 172 871 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00 jest gotowy do udzielenia pomocy i wsparcia.

Równocześnie informuję, że wszelkie problemy natury pedagogicznej i psychologicznej można również zgłaszać w naszej poradni pod numerem 32 254 23 12 od godz. 9.00 do 13.00 692 125 140 od godz.8.00 do 16.00 509 582 994 od godz. 8.00 do 12.00 lub drogą emailową na adres poradnia1@ppp1katowice.pl

Wszystkim życzę dużo zdrowia i spokoju

Pozdrawiam serdecznie pedagog szkolny Barbara Moskaluk

• Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny

• 1 marca

Nowa galeria ! marca została dodana do albumu fotograficznego

W poniedziałek 1 marca 2021 r. na cmentarzu komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej odbyły się wojewódzkie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych“.

Uroczystość odbyła się w miejscu, w którym staraniem IPN powstaje kwatera Żołnierzy Niezłomnych. W uroczystości wzięli udział: Jarosław Wieczorek, wojewoda śląski, Jakub Chełstowski, marszałek Województwa Śląskiego, biskup Marek Szkudło, dr Andrzej Sznajder, dyrektor Oddziału IPN w Katowicach, a także przedstawiciele służb mundurowych, organizacji kombatanckich, harcerzy i delegacja naszej szkoły.

• Dzień Żołnierzy Wyklętych

1 marca czcimy pamięć o Żołnierzach Wyklętych, dlatego symbolicznie złożyliśmy hołd Naszemu Patronowi składając kwiaty i zapalając znicz przy Obelisku na Skwerze noszącym Jego imię. Niech te skromne wyrazy pamięci będą wyrazem naszej wdzięczności wobec rtm.Pileckiego, który do końca pozostał wierny Niepodległej.

• 1 marca

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny zaprasza uczniów i nauczycieli na koncert onlinez okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Koncert odbędzie się 1 marca o 18.30.Szczegóły w serwisie YouTube: @zespolslaskofficial oraz w serwisie Facebook: @zespolslask

• Infolinia

• Śląska Szkoła Ćwiczeń

Śląska Szkoła Ćwiczeń  Nasza Szkoła bierze udział w projekcie Śląska Szkoła Ćwiczeń. Celem projektu jest poprawa funkcjonowania i zwiększenie wykorzystania systemu wspomagania szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych tzw. transversal skills niezbędnych na rynku pracy obejmujących matematyczno-przyrodnicze, umiejętności posługiwania się językami obcymi (w tym język polski dla cudzoziemców i osób powracających do Polski oraz ich rodzin), ICT, umiejętność rozumienia (ang. literacy), kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, umiejętność uczenia się, umiejętność pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, jak również nauczania eksperymentalnego oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia.

• Powiadomienia o przekroczeniu poziomu informowania oraz poziomu alarmowego

dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu 18 i 19.01.2021 r.

strona: