I pomoc

NASZE SUKCESY

NASZE SUKCESY

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2017"

I miejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF: Majchrewicz Patrycja, Żydek Magdalena, Jacek Bartłomiej, Guzy Szymon, Jakubczyk Dawid, 

Patrycja Majchrewicz- I miejsce indywidualnie w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

Dawid Jakubczyk- II miejsce indywidualnie w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

IImiejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF: Kuźnik mDominika, Kawecka Daria, Wocko Alan, Majchrewicz Patrycjusz, Paluch Przemysław

II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Katowice / Żydek Magdalena, Ludziarczyk Karolina, Margasiński Jacek/

Mistrzostwa Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu indywidualnie:

-Alex Ocieczek- 2 miejsce,

-Patrycjusz Majchrewicz- 3 miejsce

-Daniel Wróbel- 3 miejsce

-Magdalena Żydek- 2 miejsce

-Bartłomiej Jacek- 2 miejsce

-Jakub Tomecki- 2 miejsce

- Patrycja Majchrewicz- 3 miejsce

- Karolina Komendera- 2 miejsce

•III miejsce zespołowo w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu

•II miejsce dziewcząt w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych

•Mistrzynie Katowic w sztafetowych biegach przełajowych: Kamila Nowak, Julia Kiryłowicz, Patrycja Majchrewicz, Dominika Kuźnik, Magdalena Szymecka, Wera Mamzerowska

IV miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych

•Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce.
I miejsce w biegu na 800 m -Kamila Nowak
II miejsce w skoku w dal - Szymon Guzy
III miejsce Kamil Dziuk
III miejsce w sztafecie 4 x100 dziewcząt - Kamila Nowak, Karina Maciaszek, Paulina Maciaszek Karina Maciaszek,Mamzerowska Weronika 
III miejsce w sztafecie4 x 100 chłopcy – Dawid Jakubczyk, Dawid Zborowski, Mateusz Bajura, Szymon Guzy

ROK SZKOLNY 2015/2016

II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w zawodach sportowo- obronnych "Sprawni jak żołnierze 2016"

Wicemistrzostwo Katowic w zawodach w piłce ręcznej chłopców o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

II miejsce druzynowo w zawodach o PucharPrezydenta Miasta Katowice /Rosiński Łukasz, Bartłomiej Jacek, Chudziak Bartosz/

III miejsce drużynowo w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice /Gajda Mateusz, Margasiński Jacek, Mrowiec Oliwia/

Rosiński Łukasz- I miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Jacek Bartłomiej- II miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Kuźnik Dominika- III miejsce  w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Jacek Bartłomiej- II miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Komendera Karolina- III miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

MAjchrewicz Patrycja- III miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Ocieczek Alex- II miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

II miejsce zespołowo w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych stylem zmiennym

II miejsce zespołowo  w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

II miejsce w torze sprawnościowym o Puchar Dziekana AWF

I miejsce chłopców, IV miejsce dziewcząt w Minimistrzostwach Europy w piłce ręcznej

III miejsce Patrycja Majchrewicz w konkursie miejskim wiedzy obywatelskiej

I miejsce Kamil Dziuk bieg na 400m w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych

II miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce dziewcząt w lekkoatletyce /konkurencja: 4x100m/  w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Daniel Szewczul, Marlena Szymecka V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Obronnym w Bydgoszczy

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Literacko-Historyczny 1 miejsce Martyna Noras

Międzyszkolny Konkurs " Wspólne dzieje Ślązaków i Lwowiaków " 1 miejsce Patrycja Majchrweicz 

Miejski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej - Lex Civis 3 miejsce Paulina Zgodzińska

Dominik Malec, Konrad Kowalski, Fabian Brewczyński, Bartłomiej Jacek - 3 miejsce w I Mistrzostwach Pierwszej Pomocy o Puchar Komendanta Hufca ZHP Katowice

Sebastian Cebula, Martyna Kajzer - I miejsca w Torze Sprawnościowym dla Szkół Mundurowych o Puchar Rektora AWF Katowice.

Przemysław Paluch, Robert Kaizik, Bartosz Hudziak, Dawid Jakubczyk - 1 miejsce w zawodach rejonowych "Sprawni jak żołnierze"

Martyna Kajzer, Patrycja Kapuczyńska, Madgalena Żydek, Karina Maciaszek - 1 miejsce w zawodach rejonowych "Sprawni jak żołnierze"

Martyna Kajzer, Madgalena Żydek, Karina Maciaszek - 3 miejsce w zawodach wojewódzkich "Sprawni jak żołnierze"

Madgalena Żydek, Patrycja Majchrewicz, Dawid Jakubczyk, Bartosz Chudziak - 3 miejsce w konkurencji pierwsza pomoc w Turnieju Klas Policyjnych w Pile.

I miejsce w piłce ręcznej Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn Klas Mundurowych. Grali: Michał Misielak (kapitan), Mariusz Sadowski, Radosław Kosiński, Dawid Ptak, Jakub Boryca, Szymon Miedzianowski (bramkarz), Radosław Borkowski, Kamil Ambrozik, Przemysław Paluch. Dowodził Trener Wiktor Rotkiel.

Mistrzostwa o puchar dziekana AWF: W rywalizacji na obiektach AWF Katowice wzięło udział 25 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Sebastian Cebula, Sebastian Pomierski, Dawid Jakubczyk, Martyna Kajzer, Patrycja Kapuczyńska zdobyła drużynowo 2, przegrywając tylko z reprezentacją z Lędzin. Sebastian Cebula został zwycięzcą klasyfikacji indywidualnej.

I miejsce zespołowo w zawodach strzeleckich o puchar Prezydenta Miasta Katowice

Bartosz Chudziak I miejsce, Sebastian Cebula III miejsce w zawodach strzeleckich o puchar Prezydenta Miasta Katowice

Agnieszka Gawłowska  V miejsce na  Mistrzostwach Śląska w rzucie dyskiem,

Kamila Nowak  I miejsce na Mistrzostwach Śląska w biegu z przeszkodami na 2 km, I miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce w biegu na 400 metrów,

Magdalena Żydek i Patrycja Majchrewicz  na mistrzostwach Polski organizowanych przez Komendę Policji w Pile XIII miejsce  Klasa Policyjna Roku,

Alex Ocieczek  II miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem zmiennym,

Bartłomiej Jacek ! w II miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem motylkowym,

Patrycja Majchrewicz Ip III miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem zmiennym,

Magdalena Żydek I p III miejsce na Mistrzostwach Katowic Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem motylkowym,

Sztafeta stylem zmiennym na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych - II miejsce w kategorii chłopców / Filip Węgierek,  Bartosz Chudziak, Bartłomiej Jacek i Alex Ocieczek/,

Sztafeta stylem zmiennym na Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych- II miejsce w kategorii dziewcząt /Anna Kuczyk, Patrycja Majchrewicz, Magdalena Żydek i Sonia Kowalczyk/

Podczas Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych nasi uczniowie przeszli do finału rozgrywek w piłce nożnej, w piłce ręcznej, siatkowej oraz koszykowej, zarówno w kategorii dziewcząt jak  i chłopców. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach

II miejsce w piłce nożnej podczas „Turnieju Barbórkowego”

I miejsce w piłce siatkowej podczas „Turnieju Barbórkowego”

Jakub Sokół podczas Otwartego Pucharu Świata w kong sao zdobył   I miejsce w kata, I miejsce w kata z bronią, II miejsce w kategorii mix cumite, II miejsce w kategorii semi- contact

medal dla szkoły za zasługi dla LOK za owocną współprace i pomoc w realizacji zadań statutowych

udział w Centralnym Zlocie klas mundurowych w Żaganiu

I miejsce w marszobiegu dziewcząt podczas Ogólnopolskich Mistrzostwach Sportowo- Obronnych klas o profilu wojskowym COMMANDO 2014 w Bolesławcu

Kamila Nowak- I miejsce w biegu na 800metrów podczas Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 ROK SZKOLNY 2013/2014

I miejsce chłopców w piłce nożnej  w ramach akcji "Razem bezpieczniej"

Jakub Sokół- I miejsce w I Otwartym Turnieju Ligii Strzeleckiej o Puchar Komendanta WKU

Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożne dziewcząt

Oliwia Maciukiewicz- król strzelców podczas Mistrzostw Katowic w piłce nożnej dziewcząt

Artur Stroński - Tarcza Zjazdowa II Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół im. rtm. W. Pileckiego

Reprezentacja w składzie: Martyna Kajzer, Bartosz Chudziak, Sebastian Pomierski, Kuba Sokół zdobyła  II miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych w Pile

Patryk Wilk- I miejsce w kategorii NAJLEPSZY DOWÓDCA podczas III Wojewódzkiego Turnieju Musztry dla szkół z klasami mundurowymi

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach akcji "Razem bezpieczniej"  oraz "FAIR PLAY"

Drużynaa dziewcząt zdobyła II miejsce w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych   i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Szczytnie

Drużyna chłopców zdobyła II miejsce w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych  i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach

Drużyna chłopców zdobyła I miejsce w V Wojewódzkim Turnieju piłki ręcznej chłopców szkół mundurowych

II miejsce dziewcząt w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Szczytnie

II miejsce chłopców w IV Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas policyjnych i mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju piłki ręcznej chłopców

II miejsce w turnieju strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowic

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej

II miejsce chłopców, V miejsce dziewcząt w III Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Obronnych dla klas o profilu mundurowym

VII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach LOK

wyróżnienie w konkursie plastycznym 'Mur-dzieli, czy łączy"

I miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Barbórkowym

I miejsce w pile nożnej w Turnieju Barbórkowym

II miejsce drużynowo w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Sebastian Cebula-II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

Robert Ratajczak- III miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

Martyna Chmura, Eryk Kunicki- finaliści projektu "Katowice sercem tradycji"- uczniowie nagrali utwory w swoim wykonaniu na profesjonalnej płycie

Zofia Leskiv- udział w ogólnopolskim etapie konkursu "Polska w NATO"

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Zofia Leskiv- I miejsce w wojewódzkim konkursie "Polska w NATO"

II miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji test sprawnościowy w kategorii chłopców

III miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji test sprawnościowy w kategorii dziewcząt

V miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji strzelanie

VI miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach LOK w wieloboju obronnym w konkurencji strzelanie

VI miejsce w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Polski LOK w kategorii dziewcząt

V miejsce w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Polski LOK w kategorii chłopców

X miejsce w finale centralnym XXXVI zawodów "Sprawni jak żołnierze 2013" w kategorii dziewcząt

X miejsce w finale centralnym XXXVI zawodów "Sprawni jak żołnierze 2013" w kategorii chłopców

I miejsce w wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii chłopców

I miejsce w wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii dziewcząt

I miejsce w rejonowych zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii chłopców

I miejsce w rejonowych zawodach "Sprawni jak żołnierze" w kategorii dziewcząt

I miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju "Klasa Policyjna Roku 2013"

V miejsce w pojedynku strzeleckim w Otwartych Mistrzostwach LOK w Krosie Strzeleckim

II miejsce w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych w kategorii chłopców

I miejsce w strzelaniu w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych

I miejsce w piłce nożnej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce w Mistrzostwach o Puchar Ministra Obrony Narodowej

I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

I miejsce w piłce siatkowej w Turnieju Barbórkowym

II miejsce w piłce nożnej w Turnieju Barbórkowym

Cyprian Wdowczyk- III miejsce w konkursie "Mistrz Wiedzy Samorządowej"

Marta Płaszczewska- wyróżnienie w konkursie "Solidarność na Górnym Śląsku"

Martyna Chmura, Patrycja Skrzypczyk- wyróżnienie w XII Kameralnym Festiwalu Piosenki

II miejsce chłopców, VII miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Polski Szkół Mundurowych

III miejsce dziewczat na Międzynarodowych Mistrzostwach LOK

Sebastian Cebula- I miejsce w zawodach pływackich w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Winicjusz Nowak- VII miejsce w wojewódzkim etapie konkursu "Energia kontrolowana"

V miejsce w biegu przełajowym im. sierż. Załogi

IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

awans dziewczat do 1/2 finału w piłce ręcznej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

awans dziewcząt do 1/2 finału w koszykówce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

awans chłopców do 1/2 finału w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Martyna Chmura- finalistka I Regionalnego Konkursu Wokalnego Walentynkowego

Sebastian Cebula - I miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce w rejonowch Zawodach Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Dyplomy dla najlepszych zawodniczek zawodów: Izabela Niedźwiecka dla najlepszej bramkarki, Angelika Wójcik i Sandra Suchocka dla najlepszej rozgrywającej.

I i II miejsce drużynowo w Turnieju Strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Strychowski Marcin- I miejsce indywidualnie w Turnieju Strzeleckim o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Bachir Tomasz- I miejsce w Turnieju Strzeleckim o Puchar Dyrektora LOK

I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym. Podczas zawodów nasze dziewczęta zdobyły też II miejsce  w teście sprawnościowym oraz III miejsce w biegu

I, II, III miejsce w Mistrzostwach Europy w Wieloboju Wojskowo-Sportowym

II miejsce dla drużyny dziewcząt w ogólnopolskich zawodach sportowo-obronnych dla klas wojskowych

I miejsce dziewczat w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w eliminacjach do 1/2 finału

I miejsce chłopców w piłce siatkowej w eliminacjach do 1/2 finału

Magdalena Strzałkowska- II miejsce w Turnieju Tenisa Sportowego GRAND PRIX

Izabela Lis- II miejsce w biegach przełajowych sierżnta Załogi

Klaudia Hofmann- II miejsce w konkursie "Willowa abstanowka czyli Witkacy w Katowicach"

Justyna Czachorowska-V miejsce w turnieju o tytuł Mistrza Wiedzy Samorządowej

II miejsce w konkurencji piłka nożna w Turnieju Barbórkowym

I miejsce w konkurencji piłka siatkowa w Turnieju Barbórkowym

II   miejsce   w    XXXV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012”   w kategorii dziewcząt

III   miejsce   w    XXXV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii chłopców

I miejsce w XXXV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii dziewcząt

I miejsce w XXXV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2012” w kategorii chłopców

 I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjazlnych w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

II miejsce a dziewcząt i  III miejsce chłopców  w 51 Zawodach Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2012"

III miejsce Martyny Chmury w grupie młodszej 12-16 lat XI Kameralnego Festiwalu Piosenki w Katowicach

 II miejsce drużyny dziewcząt w III olimpiadzie sprawności fizycznej szkół policyjnych i mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Bytomia

Sebastian Cebula zajął I miejsce na 100m stylem zmiennym, Piotr Rzyman II m iejsce stylem motylkowym w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. W sztafecie 4x50m stylem zmiennym nasi chłopcy zajeli III miejsce

Reprezentacja  dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

Klaudia Hofman zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie „Polska w NATO”

I miejsce i puchar Prezydenta drużynowo w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

I miejsce indywidualnie Sebastian Cebula  w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezydenta Katowic

III miejsce Martyny Chmury w XI konkursie Piosenki Kameralnej

V miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ogólnopolskie

II miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji test sprawnościowy

I miejsce w II Olimpiadzie Sprawności Fizycznej Szkół Policyjnych I Mundurowych

IV miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji marszobieg

V miejsce chłopców w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w klasyfikacji zespołowej

VI miejsce chłopców w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w konkurencji marszobieg

III miejsce w konkursie pieśni patriotycznej organizowanym w ramach otwartych Mistrzostw Ligii Obrony Kraju

III miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w konkurencji strzelanie

III miejsce dziewcząt w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym  w klasyfikacji generalnej

Dominika Makara- III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Piotr Kucharski, Mateusz Banyś- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

V miejsce drużynowo w Międzynarodowych Mistrzostwach LOK

V miejsce w Mistrzostwach Polski LOK Tarnobrzeg 2010

III miejsce dziewcząt w pojedynku strzeleckim na Mistrzostwach Polski LOK

 ,,Jesienny Ogród Sztuk”   Joanna Łośniewska  - I miejsce, Anna Dejas – wyróżnienie

Iza Lis w kategorii dziewcząt i Tomasz Róża w kategorii chłopców  II miejsce w Mistrzostwach Polski we wspinaczce sportowej 

Wojewódzkie

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie LOK „Żołnierze Polscy w Misjach i Operacjach Pokojowych- Monika Kępska

I miejsce w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Sprawności Fizycznej dla klas Policyjnych i Mundurowych

I   miejsce   w    XXXIV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011”   w kategorii dziewcząt

IV   miejsce   w    XXXIV    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii chłopców

III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej Dziewcząt

 

Powiatowe

I miejsce w XXXIV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii dziewcząt

I miejsce w XXXIV Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2011” w kategorii chłopców

Marlena Gielata- I miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

Agnieszka Załuska- III miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

mgr Agnieszka Solik-  III miejsce w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Policji w biegach przełajowych Łazy 2010

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce plażowej

I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej

I miejsce chłopców w piłce nożnej

III miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Katowic

I miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Katowic

Magdalena Strzałkowska  Grand Prix MOSiR w Tenisie Stołowym- I miejsce

Ćwierćfinał dziewcząt  w Mistrzostwach Katowic w piłce koszykowej

Półfinał chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce nożnej

Półfinał chłopców i ćwierćfinał chłopców w Mistrzostwach Katowic w piłce siatkowej

Półfinał chłopców i dziewcząt  w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej

II miejsce w Mikołajkowym Konkursie Języka Niemieckiego w Chorzowie

III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej Dziewcząt 

III miejsce w Mistrzostwach Katowic w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Katowic w tenisie stołowym dziewcząt  

I miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej 

III miejsce w drużynowych "Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa ZDZ w Katowicach" 

IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Katowic w pływaniu

IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Katowic w pływaniu

IV miejsce w XLX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2011”

II miejsce w rywalizacji sportowej na terenie miasta Katowice szkół ponadgimnazjalnych

Dominika Makara- VII miejsce w ESKULAPIADZIE

  

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

Ogólnopolskie

I miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji strzelanie

I miejsce w Mistrzostwach Polski w „Crossie strzeleckim”

Adrian Nowicki- I miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

 

II miejsce w I Olimpiadzie Sprawności Fizycznej Szkół Policyjnych I Mundurowych

II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji marszobieg

II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji strzelanie

II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

Magda Madej- II miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

 

III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w konkurencji OSF

Agata Stopa- III miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

Dominika Makara- III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

 

Karolina Jankowska- VI miejsce w strzelaniu z kbks na Mistrzostwach Polski LOK w sportach obronnych

Filip Mikołajczak- I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

X miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym w klasyfikacji generalnej

X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Scrabla

Monika Kępska- XIII miejsce w konkursie „Polskie Misje Pokojowe”

Wojewódzkie

I   miejsce   w    XXXIII    Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii dziewcząt

I    miejsce   w    biegu    na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w kategorii dziewcząt

Marlena Gielata- I miejsce w biegu na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji

Patrycja Holecka- I miejsce w biegu na przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji

Marlena Gielata- II miejsce indywidualnie w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

II   miejsce   w    I    Wojewódzkim   Turnieju Koszykówki  Dziewcząt Szkół Policyjnych i Mundurowych o Puchar Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

II miejsce w zawodach „Test na policjanta” w kategorii chłopców

II miejsce w zawodach „Test na policjanta” w kategorii dziewcząt

Anna Kowalska- II miejsce w strzelaniu z karabinka pneumatycznego o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej

III   miejsce   w   biegu   na   przełaj w zawodach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w kategorii chłopców

III   miejsce   w   XXXIII  Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii chłopców

II i IV miejsce w wojewódzkim etapie konkursu „Żołnierskie Szlaki Polaków”

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Juniorów

VI miejsce w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

Kamila Maślanka- wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Aktorskiej

Udział dwóch uczniów w etapie wojewódzkim Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Powiatowe

Elżbieta Lizoń- I miejsce w konkursie „Śląsk Moja Mała Ojczyzna”

I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu chłopców

I miejsce w XXXIII Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii dziewcząt

I miejsce w XXXIII Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2010” w kategorii chłopców

I miejsce w XLIX Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2010”

Sebastian Korus- I miejsce 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

Sebastian Karczewski- I miejsce 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

Jakub Gronowski- I miejsce 100m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

Sebastian Korus, Jakub Gronowski, Patryk Hajman, Sebastian Karczewski- I miejsce 4x50m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

II miejsce w II edycji konkursu wiedzy „Międzynarodowe Prawo Humanitarne- Misje Pokojowe WP”

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Fortyfikacje na Śląsku 1939”

III miejsce w rywalizacji sportowej na terenie miasta Katowice Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2009/2010

III miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt

Aleksandra Wodyk- III miejsce 100m stylem zmiennym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

Paweł Siwnicki- IX miejsce w ESKULAPIADZIE

 

Wiadomości

Kontakt

  • XV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego w Katowicach
    ul. Obroki 87
    40-833 Katowice
  • 32 204 65 98
    32 204 65 97

Galeria zdjęć