• O mnie

• Drodzy uczniowie

Jestem nauczycielką języka niemieckiego.

Zamieszczam tutaj omówione w każdej klasie kryteria oceniania z języka niemieckiego.

Na tej stronie będę zamieszczać informacje o konkursach i innych ciekawych inicjatywach nauczycieli języka niemieckiego w naszej szkole. Będą się tu też pojawiać ciekawe zadania konkursowe dla poszczególnych typów klas - ich rozwiązywanie będzie odpowiednio nagradzane.
          Zapraszam i zachęcam do odwiedzania tej strony.
          Lidia Koczuła

Będą pojawiać  się tu  motta naszej pracy i przygody jaką niewątpliwie jest nauka języka obcego.

Wie viel Sprachen du spricht, sooft Mal bist du Mensch. (Goethe)

Ohne Fleiß kein Preis. (Hesiod)

Wer eine neue Sprache lernt, lernt eine neue Welt kennen. (unbekannt)